Projekty domów modułowych – nasze realizacje

Dom modułowy to rozwiązanie, które charakteryzuje bardzo szybka realizacja, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu technologii modułowej. W efekcie na plac budowy dostarczamy praktycznie gotowe domy, które mogą być wykończone w wersji standardowej, jak i pod klucz. W obu przypadkach w budynku wykonujemy wszelkie niezbędne instalacje, dzięki czemu dom modułowy jest w pełni funkcjonalny.

Stodoła z balkonem i tarasem
Stodoła z antresolą
Stodoła z dostawką i łącznikiem
Stodoła z dostawką
Dom Parterowy 68 m2

Dom modułowy – realizacja standard

Gotowe domy modułowe, które oferujemy w standardowej wersji, można porównać do stanu deweloperskiego w tradycyjnym budownictwie. Wynika to z faktu, że są to budynki przygotowane do ostatnich prac wykończeniowych. Na zewnątrz wszystko jest gotowe, a we wnętrzach brakuje m.in. drzwi wewnętrznych, czy podłóg. Ściany wewnętrzne wykończone są płytą K-G oraz pomalowane farbą gruntującą na biało. W efekcie można samodzielnie wykonać gładzie lub zdecydować się na bezpośrednie położenie właściwej warstwy farby.

Dom modułowy – realizacja „pod klucz”

Oferta naszej firmy obejmuje również realizację „pod klucz”, która stanowi rozszerzenie wersji standard. W tym przypadku domy modułowe całoroczne posiadają m.in. ogrzewanie (z reguły grzejniki elektryczne), wykończone podłogi, czy gładzie na ścianach, które zostają pomalowane na biało. W budynku znajduje się również w pełni wyposażona łazienka, co umożliwia niezwłoczne jego zamieszkanie. Realizacja obejmuje również montaż drzwi wewnętrznych, osprzętu oświetleniowego, czy balustrady na antresoli.

Realizacje domów modułowych – wysoka jakość i ogromne możliwości

Jak już wspomniano domy modułowe to gotowe rozwiązania, które powstają w fabryce. W efekcie jest to technologia, która charakteryzuje się najwyższą jakością oraz dużą dokładnością. Jak przebiega proces zamówienia tego typu budynku w naszej firmie? Otóż, w pierwszej kolejności należy wybrać projekt oraz ustalić wszelkie szczegóły jego realizacji. Następnie produkujemy Twój dom modułowy, co w przypadku budynku o powierzchni 35 m² trwa około 4 tygodni. Po tym czasie dostarczamy go na miejsce budowy, gdzie przeprowadzony zostanie montaż. Z reguły trwa on 1 dzień, a w przypadku domów modułowych całorocznych odbywa się na fundamencie, za przygotowanie którego odpowiada inwestor. Do postawienia domu może zostać wykorzystana zarówno płyta fundamentowa jak i słupy fundamentowe. W tym miejscu warto podkreślić, że w wielu przypadkach mogą to być domy na zgłoszenie, co nie tylko ogranicza formalności, ale również zdecydowanie skraca czas realizacji domu modułowego. W efekcie zamieszkanie w nim jest możliwe nawet w ciągu 2-3 miesięcy od momentu wyboru gotowego projektu. Maksymalna powierzchnia zabudowy domów modułowych na zgłoszenie to 70 m².