FAST HOME

DOMY MODUŁOWE FAST HOME

Spełniamy oczekiwania

Fast Home używa najnowszych technologii oraz stosuje materiały o najwyższych współczynnikach izolacji termicznej. Dzięki temu koszty utrzymania domu są wyjątkowo niskie w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań.

Domy modułowe naszej firmy mogą pełnić rolę zarówno domków letniskowych o niewielkiej powierzchni jak i mieszkalnych domów całorocznych spełniających wszystkie cechy tradycyjnego budownictwa.

Dzięki technologii oraz zastosowaniu materiałów o najwyższych współczynnikach izolacji termicznej koszty utrzymania domu są wyjątkowo niskie w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań.

Dom powstaje na terenie naszego zakładu produkcyjnego przechodząc wszystkie etapy produkcji aż do całkowitego wykończenia. Po zakończeniu prac w miejscu produkcji jest transportowany do miejsca docelowego. Posadowienie i montaż domu odbywa się w ciągu jednego dnia. Po umeblowaniu jest gotowy do pełnego użytkowania.

Technologia budowy pozwala na wielokrotne przenoszenie i rozbudowę domu o kolejne powierzchnie bez widma wielomiesięcznego remontu na horyzoncie.

Jesteśmy FastHome sp. z o.o. – nowoczesną firmą, która projektuje i produkuje nowoczesne i energooszczędne domy modułowe. Ich ogromną zaletą jest szybka budowa, wiele możliwości aranżacyjnych i tanie utrzymanie.

Nasze domy modułowe całoroczne powstają w zaledwie osiem tygodni, a ich posadowienie (na płycie fundamentowej lub punktowym podparciu, które zapewnia inwestor) zajmuje zaledwie jeden dzień. Zastanawiasz się, jak wyglądają wybudowane już domy modułowe FastHome? Zapraszamy Cię do zakładki „Realizacje”, w której znajdziesz zdjęcia zrealizowanych zamówień.

Gotowe domy pod klucz dla najbardziej wymagających

Fotografie domów modułowych, w których już toczy się szczęśliwe wielu rodzin, pokazują nowoczesne, przestronne i dobrze oświetlone wnętrza. Stwórzmy wspólnie Twój nowy dom! Możesz wybrać jeden z czterech rodzajów domów, z których każdy ma wiele wariantów powierzchni i rozkładu pomieszczeń. Każdy z projektów można dopasować do Twoich potrzeb na etapie przedprodukcyjnym, np. poprzez dodanie modułu kominka. Projekt można powiększyć o dodatkowy metraż, a wybudowany dom po czasie rozbudować, jeśli pojawi się potrzeba zaaranżowania gabinetu czy pracowni malarskiej.

Do wyboru masz m.in. nowoczesny dom w typie modnej stodoły, a także budynek Prestige wykonany z materiałów klasy premium. Możesz zdecydować się też na dom parterowy lub wypoczynkowy o powierzchni od 30 do 200 metrów kwadratowych. Dom całoroczny warto uzupełnić o inne obiekty modułowe, np. garaż lub pomieszczenie gospodarcze.

Domy modułowe FastHome – przytulne cztery kąty zgodne z najnowszymi standardami

Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych domów modułowych pod klucz. Dzięki unikalnej izolacji warstwowej z piany PIR budynek nie tylko jest tańszy w ogrzewaniu, ale też w wysokim stopniu ognioodporny.

Każdy moduł naszego gotowego domu całorocznego produkujemy w fabryce w Kruszwicy w województwie kujawsko-pomorskim aż do etapu wykończenia, a potem transportujemy go na miejsce budowy w Polsce lub w innym kraju Europy. Posadowienie zajmuje zaledwie jeden dzień i przypomina budowanie domu z klocków, tyle że nie za pomocą dłoni, a dźwigu. Po umeblowaniu dom jest od razu gotowy do zamieszkania.

DLACZEGO MY?