Project Description

Domy modułowe całoroczne do 70m2

Marzą Ci się własne cztery kąty, ale wolałbyś uniknąć trwającej kilka lat budowy? Nasza oferta będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Domy modułowe 100 m2 powstają z produkowanych przez nas elementów już w kilka miesięcy. Współpraca z nami to gwarancja dotrzymania terminów oraz poznania ceny całej inwestycji jeszcze przed jej realizacją.

Dom modułowy 100 m2 – komu dedykujemy nasze rozwiązania?

Każdy z nas ma swoje oczekiwania względem najbardziej dostosowanego do potrzeb metrażu. Dom modułowy 100 m2 w kuszącej cenie to propozycja dla rodzin z dziećmi, małżeństw oraz singli. Nasi klienci mają różne wizje swoich wymarzonych czterech kątów. Właśnie dlatego proponujemy im budynki o metrażu, gdzie możliwe będzie urządzenie pokoju dla dziecka, sypialni dla gości czy miejsca do pracy. Aby stworzyć dopasowany do siebie dom modułowy 100m2, wystarczy wybrać jeden z naszych projektów. Oferujemy zarówno budynki parterowe, jak i piętrowe w atrakcyjnej cenie.

Dom modułowy 100 m2 – jak wyglądają etapy powstawania budynku?

Po wybraniu przez Ciebie projektu i jego ostatecznej akceptacji, specjaliści w naszej fabryce w Kruszwicy zaczynają tworzyć moduły. Poszczególne elementy mogą mieć powierzchnię nawet 35 m2. W naszej hali produkcyjnej zajmujemy się także większością prac wykończeniowych, m.in. malowaniem ścian czy układaniem paneli. W kolejnym kroku przygotowane przez nas elementy są przewożone w na plac budowy, aby na miejscu stworzyć dom modułowy 100 m2. Cena realizacji projektu obejmuje również wszystkie prace, które wykonujemy na miejscu docelowym, czyli m.in. łączenie modułów oraz doprowadzenie do budynku mediów.

  • Konstrukcja stalowa

  • 5-letnia gwarancja

  • Możliwa rozbudowa domu w przyszłości

  • Aluminiowa stolarka okienna

  • 3-szybowe szklenie

  • Warstwowa izolacja termiczna z piany PIR

Fast Home

Podziel się tym ze znajomymi!