Project Description

Mikrodomy – małe domy modułowe

KILKA SŁÓW O PROJEKCIE

Mikrodomy to nasz najnowszy koncept, dzięki któremu pragniemy wyjść naprzeciw Klientom poszukujących małych oraz przytulnych domów, jednakże z zachowaniem nowoczesnego stylu.

Mikrodom powstaje na terenie naszego zakładu produkcyjnego przechodząc wszystkie etapy produkcji aż do całkowitego wykończenia. Po zakończeniu prac w miejscu produkcji jest transportowana do miejsca docelowego. Posadowienie i montaż domu modułowego odbywa się w ciągu jednego dnia. Po umeblowaniu jest gotowy do pełnego użytkowania. Mikrodom jest domem całorocznym dostępnym w standardzie deweloperskim lub pod klucz.

Powierzchnia użytkowa: 15,5 m2.

Powierzchnia zabudowy wraz z tarasem: 21 m2

Cena od: 130 000 PLN netto

Po stronie Inwestora leży przygotowanie posadowienia budynku – płyta fundamentowa lub punktowe podparcie.

  • Konstrukcja stalowa

  • 5-letnia gwarancja

  • Możliwa rozbudowa domu w przyszłości

  • Aluminiowa stolarka okienna

  • 3-szybowe szklenie

  • Warstwowa izolacja termiczna z piany PIR

Fast Home

Domy w konstrukcji stalowej w typie mikrodomu mogą służyć jako domki rekreacyjne na działce nad jeziorem, w których można mieszkać przez cały rok. 

Projekty mikrodomów. Co wyróżnia FastHome?

Gotowe domy modułowe FastHome charakteryzuje przede wszystkim szybka realizacja. Po stronie inwestora leży przygotowanie płyty fundamentowej lub punktowego podparcia budynku. Wspólnie z klientem dokonujemy koniecznych zmian w gotowym projekcie domu wypoczynkowego modułowego, tak aby jak najlepiej służył swoim mieszkańcom.

Następnie projekt trafia do produkcji. W naszej fabryce w Kruszwicy w województwie kujawsko-pomorskim przebiega cały proces produkcji modułów, aż do prac wykończeniowych. Gotowe domy są następnie transportowane nie tylko do dowolnej miejscowości w Polsce, lecz także w całej Europie. Na działce z gotowymi fundamentami dźwig ustawia poszczególne moduły. Cały proces realizacji zamówienia trwa około ośmiu tygodni, a stawianie modułów na działce – zaledwie jeden dzień! Po umeblowaniu dom wypoczynkowy z modułów jest gotowy do zamieszkania.

Mikrodomy modułowe całoroczne pod klucz – co warto o nich wiedzieć

Twój modułowy mikrodom oddamy w standardzie deweloperskim lub pod klucz. Wybór należy do Ciebie, podobnie jak wykończenie wnętrza.

Modułowy mikrodom od FastHome jest ekologiczny, energooszczędny i ocieplony, dlatego może służyć nie tylko latem, lecz także przez cały rok. Konstrukcja stalowa budynku została objęta 5-letnią gwarancją. Dom wyróżniają również: bezpieczne 3-szybowe szklenie, trwała aluminiowa stolarka okienna oraz warstwowa izolacja termiczna z piany PIR, która jest odporna na bardzo wysokie temperatury, typowe dla pożarów.

Podziel się tym ze znajomymi!