Project Description

Domy modułowe całoroczne do 70m2

Do niedawna budynki z modułów wykorzystywane były wyłącznie w budownictwie letniskowym. Współcześnie domy modułowe całoroczne 80 m2 nie są już nowinką, a ich atrakcyjna cena przyciąga coraz więcej inwestorów. Używanie materiałów zapewniających właściwą izolację oraz konstrukcji odpornych na trudne warunki atmosferyczne sprawiło, że wybierając nasz projekt, fundujesz sobie mieszkanie na każdą porę roku.

Dom modułowy 80 m2 – technologia zapewniająca ochronę przed chłodem i wiatrem

Stany Zjednoczone, Kanada, kraje skandynawskie – to tylko kilka przykładów miejsc, gdzie od lat z powodzeniem stawia się na budownictwo z wyprodukowanych wcześniej prefabrykatów przestrzennych. Dom modułowy 80 m2 całoroczny wykonany przez naszą firmę w atrakcyjnej cenie bazuje na solidnej konstrukcji ze stali. Tworzywo to jest odporne na korozję oraz odkształcanie. Za odpowiednią ochronę przed chłodem oraz wilgocią odpowiada m.in. stosowana przez nas technika warstwowa uzupełniona pianą PIR.

Dom modułowy 80 m2 – koszt realizacji projektu pod klucz

Budowa tradycyjnymi metodami pochłania ogromne nakłady finansowe. Wybierając nasz projekt, już na pierwszym etapie współpracy dowiesz się, jaki będzie całkowity kosz realizacji Twojego marzenia. Ile może kosztować całoroczny dom modułowy 80 m2? Cena zależna jest m.in. od wybranego projektu oraz wykorzystanych w nim technologii. Nasze budynki nie tylko wyglądają nowocześnie, ale też wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami z zakresu energooszczędności.

  • Konstrukcja stalowa

  • 5-letnia gwarancja

  • Możliwa rozbudowa domu w przyszłości

  • Aluminiowa stolarka okienna

  • 3-szybowe szklenie

  • Warstwowa izolacja termiczna z piany PIR

Fast Home

Podziel się tym ze znajomymi!