Project Description

INNE OBIEKTY

KILKA SŁÓW O PROJEKCIE

Inne obiekty powstają na terenie naszego zakładu produkcyjnego przechodząc wszystkie etapy produkcji aż do całkowitego wykończenia. Po zakończeniu prac w miejscu produkcji jest transportowany do miejsca docelowego. Posadowienie i montaż domu modułowego odbywa się w ciągu jednego dnia. Po umeblowaniu jest gotowy do pełnego użytkowania.

Zrealizowaliśmy już kilka projektów garaży, a w ostatnim czasie duży obiekt komercyjny o powierzchni zabudowy 200 m2.

 • Warstwowa izolacja termiczna

 • Piana PIR
 • Ramowo-szkieletowe

 • Malowane ściany wewnętrzne

 • Wykończona podłoga

 • Aluminiowa stolarka okienna

Fast Home

Budynki modułowe na potrzeby służbowe i prywatne

Obiekty modułowe przygotowujemy z gotowych elementów prefabrykowanych. Poszczególne części powstają u nas, a składamy je na miejscu u klienta. Cały proces przebiega bardzo sprawnie, a sam montaż trwa zaledwie 1 dzień. To nowoczesne rozwiązanie wykorzystuje wysokorozwiniętą technologię, która od lat cieszy się świetnymi wynikami zarówno pod względem jakości, trwałości, oszczędności w użytkowaniu, jak i walorów estetycznych.

Poza domami modułowymi, zyskującymi ogromną popularność na rynku budowlanym, oferujemy Państwu również mniejsze obiekty powstające w tej samej technologii. Wśród nich znajdziesz:

 • pawilony – wykorzystywane są do celów gospodarczych, handlowych lub np. na placach budowy jako biuro sprzedaży;
 • garaże wolnostojące;
 • szatnie dla sportowców, artystów
 • domki letniskowe, osiedla szeregowe budowane pod wynajem;
 • budynki gospodarcze – realizacje dla inwestorów indywidualnych na własne potrzeby.

Trwałe i solidne budynki modułowe

Nowoczesny design naszych obiektów modułowych sprawia, że przyciągają uwagę i fantastycznie się prezentują. Z powodzeniem mogą stanowić reprezentacyjny punkt na Twoim terenie. Będą wizytówką każdej firmy, która przywiązuje dużą wagę do jakości i myśli przyszłościowo. Wykonujemy też wiele budynków gospodarczych na działki prywatne. Zamawiają je klienci, którym zależy na kąciku do majsterkowania lub miejscu do przechowywania narzędzi, rowerów, motocykla, kosiarki itp.

Nasze budynki modułowe należą do energooszczędnych. Stosujemy materiały najwyższej klasy, które cechuje maksymalna izolacja termiczna.

Co ważne, obiekty modułowe stworzone są w taki sposób, by bez problemu można było je przenosić z miejsca na miejsce. Dzięki temu, jeżeli szukasz pawilonu, szatni, garażu, które często będą zmieniać swoje położenie, przejrzyj naszą ofertę i wybierz budynek, który spełni Twoje oczekiwania.

Jeżeli masz jakieś pytania, wątpliwości, potrzebujesz porady w sprawie budynku modułowego, skontaktuj się z naszym biurem, a chętnie pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru.

Podziel się tym ze znajomymi!