Project Description

Domy modułowe całoroczne do 70m2

Sytuacja na rynku nieruchomości sprawia, że coraz trudniej jest znaleźć mieszkanie odpowiadające naszym oczekiwaniom i przede wszystkim założonemu budżetowi. Zakup, a nawet wynajem takiej przestrzeni wiąże się z koniecznością długiego odkładania funduszy, przez co marzenie o zbudowaniu własnego domu odchodzi w zapomnienie, ponieważ wydaje się nieosiągalne. W Fast Home chcemy przybliżać Cię do jego spełnienia, oferując łatwe w produkcji, montażu oraz ekonomiczne konstrukcje takie jak domy modułowe całoroczne 35 m2. Rozwiązanie, które proponujemy sprawdzi się zarówno w przypadku osób poszukujących idealnych czterech kątów, a także małych działalności oferujących wynajem całorocznych miejsc noclegowych w miejscowościach turystycznych. Dzięki nam nie tylko rozwiniesz swój biznes, ale również zadbasz o profesjonalnie wykonaną przestrzeń do życia!

Kwatera na ogródek działkowy lub Twój pierwszy dom – poznaj możliwości domów modułowych produkowanych w Fast Home!

Poszukujesz całorocznego rozwiązania, które wykorzystasz jako miejsce do przebywania dla całej rodziny na działce lub jako swoje pierwsze, własne gospodarstwo? Domki modułowe 35 m2 od Fast Home to idealny wybór właśnie dla takich potrzeb i oczekiwań! Konstrukcje projektowane i produkowane w naszej firmie są niezwykle wytrzymałe – wszystko dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz nowoczesnych technologii. Całoroczny domek modułowy 35 m2 to nie tylko wygodny, ale przede wszystkim szybki sposób na wybudowanie własnych czterech kątów bez konieczności angażowania wielu fachowców oraz czekania nawet kilku lat na postawienie budynku. Nasze konstrukcje modułowe o powierzchni 35 m2 są bowiem od razu gotowe do montażu, na który przeznaczysz nawet jeden dzień!

  • Konstrukcja stalowa

  • 5-letnia gwarancja

  • Możliwa rozbudowa domu w przyszłości

  • Aluminiowa stolarka okienna

  • 3-szybowe szklenie

  • Warstwowa izolacja termiczna z piany PIR

Fast Home

Zadbaj o komfortową przestrzeń dla gości Twojego ośrodka wybierając nasze domki modułowe 35 m2!

Ofertę naszej firmy kierujemy również do ośrodków wypoczynkowych znajdujących się w miejscowościach turystycznych. W przypadku takich działalności domek modułowy 35 m2 będzie konstrukcją całoroczną idealną jako nocleg dla gości odwiedzających placówkę. Dzięki szybkiej realizacji zleceń możesz w krótkim czasie zorganizować komfortową przestrzeń do wypoczynku dla swoich gości i przygotować się do sezonu urlopowego!

Proces produkcji domków modułowych w Fast Home – jak realizujemy zamówienia składane przez naszych Klientów?

Zainteresowała Cię oferta naszej firmy? Jeżeli marzy Ci się domek modułowy 35 m2 skontaktuj się z naszymi specjalistami! Zajmiemy się stworzeniem projektu konstrukcji całorocznej, a po jej zaakceptowaniu wyprodukowaniem elementów składających się na cały budynek, które dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce!

Podziel się tym ze znajomymi!