Project Description

Nowoczesne domy modułowe

KILKA SŁÓW O PROJEKCIE

Dom Modern powstaje na terenie naszego zakładu produkcyjnego przechodząc wszystkie etapy produkcji, aż do całkowitego wykończenia. Po zakończeniu prac w miejscu produkcji jest transportowany do miejsca docelowego. Posadowienie i montaż domu modułowego odbywa się w ciągu jednego dnia. Po umeblowaniu jest gotowy do pełnego użytkowania. Dom Modern jest wykonany z materiałów Premium.

Powierzchnia użytkowa: 105 m²

Liczba sypialni: 3-5

Po stronie Inwestora leży przygotowanie posadowienia budynku – płyta fundamentowa lub punktowe podparcie.

  • Konstrukcja stalowa

  • 5-letnia gwarancja

  • Możliwość rozbudowy domu w przyszłości

  • Aluminiowa stolarka okienna

  • 3-szybowe szklenie

  • Warstwowa izolacja termiczna z piany PIR

Fast Home

Domy modułowe to rozwiązania, które wielu osobom kojarzą się z niewielkimi budynkami przyjmującymi formę „kostki”. Warto jednak mieć świadomość, że wśród domów modułowych znajdują się również budynki piętrowe, które niczym nie odbiegają od tradycyjnego budownictwa. Przykładem może być oferowany przez nas Dom Modern, na który z pewnością warto zwrócić uwagę szukając domu modułowego całorocznego o powierzchni 100 m².

Dom Modern – charakterystyka

Dom Modern to całoroczny dom modułowy, w którym komfortowo zamieszkać może nawet 4 osobowa rodzina. Do jego produkcji wykorzystywane są wyższej jakości produkty klasy premium. Projektując tego typu rozwiązanie zależało nam jednak nie tylko na funkcjonalności, ale również nadaniu budynkowi nietuzinkowego charakteru. W efekcie Dom Modern to rozwiązanie, które przyciąga uwagę oraz doskonale wpisuje się w trendy nowoczesnego budownictwa. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu ogromnych przeszkleń, nowoczesnych materiałów elewacyjnych oraz szklanych balustrad, które są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również wytrzymałe i bezpieczne. Dom Modern to rozwiązanie dla naprawdę wymagających inwestorów, którzy doceniają wykorzystanie materiałów Premium. W efekcie budynek charakteryzuje się odpowiednimi parametrami, co przekłada się na jego energooszczędność. Zastosowane rozwiązania, obniżają bowiem zapotrzebowanie na energię, a co za tym idzie sprawiają, że ten niezwykle efektowny dom jest tani w użytkowaniu.

Dom Modern – specyfikacja

Dom Modern to dom modułowy, który jest oferowany w metrażu 100 m2. Warto jednak podkreślić, że umożliwiamy także przygotowanie indywidualnej oferty dla większych metraży. Sam budynek opiera się na odpowiednio zabezpieczonej antykorozyjnie konstrukcji stalowej, która jest w stanie wytrzymać wysokie obciążenia. W efekcie możliwa jest również jego rozbudowa w przyszłości. Budynek powstaje w naszej wyspecjalizowanej fabryce, gdzie realizowane są wszystkie etapy. Następnie transportujemy go do miejsca docelowego, gdzie przeprowadzony zostanie jednodniowy montaż. Jak już wspomniano do budowy wykorzystane zostaną materiały Premium, co sprawia, że dom jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale również energooszczędny. Odpowiada za to warstwowa technologia ścian, dachu i podłóg, która wykorzystuje piane PIR. W budynku stosujemy aluminiową stolarkę okienną oraz trzyszybowe szklenie, co odpowiada obowiązującym obecnie standardom. W efekcie jest to dom modułowy 100 m², którego zakup jak najbardziej warto rozważyć. Można bowiem w ten sposób zamieszkać w budynku, który wyróżnia podwyższony standard oraz nowoczesny charakter.

Podziel się tym ze znajomymi!