Project Description

DOM STODOŁA

KILKA SŁÓW O PROJEKCIE

Stodoła mieszkalna to w ostatnich latach jedna z najchętniej wybieranych brył w budownictwie jednorodzinnym. Nowoczesny wygląd, przestronne i jasne wnętrza, a także nietuzinkowe możliwości aranżacyjne przestrzeni na piętrze to najważniejsze zalety domu typu nowoczesna stodoła. Jako FastHome wychodzimy miłośnikom takiego budownictwa naprzeciw – możesz spełnić swoje marzenia o stodole mieszkalnej szybciej, niż myślisz!

Dom typu nowoczesna stodoła powstaje na terenie naszego zakładu produkcyjnego przechodząc wszystkie etapy produkcji, aż do całkowitego wykończenia. Po zakończeniu prac w miejscu produkcji jest transportowany do miejsca docelowego. Posadowienie i montaż domu modułowego odbywa się w ciągu jednego dnia. Po umeblowaniu jest gotowy do pełnego użytkowania. Dom Stodoła jest dostępny w standardzie deweloperskim lub pod klucz. Możliwa jest późniejsza rozbudowa domu o kolejne moduły.

Dostępne metraże: 50 / 57 / 72 / 87 / 102 m2. Możliwa antresola lub zamknięte piętro.

Po stronie Inwestora leży przygotowanie posadowienia budynku – płyta fundamentowa lub punktowe podparcie.

Prezentowane rzuty są rzutami przykładowymi. Możliwość modyfikacji układu pomieszczeń.

  • Konstrukcja stalowa

  • 5-letnia gwarancja

  • Stalowe schody z deską naturalną

  • Aluminiowa stolarka okienna

  • 3-szybowe szklenie

  • Warstwowa izolacja termiczna z piany PIR

domy modułowe fast home
TECHNOLOGIA

Stodoła mieszkalna to w ostatnich latach jedna z najchętniej wybieranych brył w budownictwie jednorodzinnym. Nowoczesny wygląd, przestronne i jasne wnętrza, a także nietuzinkowe możliwości aranżacyjne przestrzeni na piętrze to najważniejsze zalety domu typu nowoczesna stodoła.Jako FastHome wychodzimy miłośnikom takiego budownictwa naprzeciw – możesz spełnić swoje marzenia o stodole mieszkalnej szybciej, niż myślisz! Budowa domu metodą tradycyjną może trwać nawet kilka lat, a nasze domy modułowe stodoła stawiamy w ciągu jednego dnia! Wcześniejsze prace (od otrzymania zlecenia aż do załadowania modułów i wyruszenia transportu na Twoją działkę) trwają około 8 tygodni. Otrzymujesz również gwarancję ceny, która nie zmieni się w stosunku do tej, która widniała w trakcie podpisania umowy! Nie zostaniesz więc zaskoczony jakimikolwiek dodatkowymi dopłatami w trakcie realizacji inwestycji.

Czym wyróżnia się dom stodoła modułowy?

Najważniejszą cechą domów modułowych stodoła od FastHome jest możliwość łatwego dostosowania projektu do potrzeb domowników, a jednocześnie szybka realizacja zamówienia. Każdy dom stodoła modułowy powstaje od A do Z w naszej fabryce w Kruszwicy w województwie kujawsko-pomorskim.

Budynki stawiamy na działkach w Polsce i innych krajach w całej Europie. Inwestor odpowiedzialny jest jedynie za posadowienie budynku – może zdecydować się na płytę fundamentową lub punktowe podparcie. Na miejsce budowy transportujemy gotowe moduły po pracach wykończeniowych, z których za pomocą dźwigu układamy dom. Po umeblowaniu dom stodoła modułowy jest gotowy do zamieszkania.

Domy modułowe stodoła FastHome – najważniejsze cechy

Nasza stodoła mieszkalna może być wykończona pod klucz albo oddana w stanie deweloperskim. Na etapie wspólnego ustalania cech projektu do wyboru masz pięć metraży – 50, 57, 72, 87 lub 102 metry kwadratowe. Jak widzisz, w ciągu miesiąca możesz cieszyć się nowymi czterema kątami dla siebie i drugiej połówki, a nawet kilkuosobowej rodziny.

Odrębną kwestią jest aranżacja wnętrz. Możesz zdecydować się na zamknięte piętro albo efektowną antresolę. Z parteru na piętro prowadzą efektowne schody stalowe wykończone deską z naturalnego drewna. Poniżej umieściliśmy przykładowe rzuty poszczególnych kondygnacji, które można modyfikować. Jeżeli po czasie uznasz, że potrzebujesz dodatkowego metrażu, stodołę mieszkalną FastHome możesz uzupełnić o kolejne moduły.

Podziel się tym ze znajomymi!