Project Description

Nowoczesna stodoła

KILKA SŁÓW O PROJEKCIE

Stodoła mieszkalna to w ostatnich latach jedna z najchętniej wybieranych brył w budownictwie jednorodzinnym. Nowoczesny wygląd, przestronne i jasne wnętrza, a także nietuzinkowe możliwości aranżacyjne przestrzeni na piętrze to najważniejsze zalety domu typu nowoczesna stodoła. Jako FastHome wychodzimy miłośnikom takiego budownictwa naprzeciw – możesz spełnić swoje marzenia o stodole mieszkalnej szybciej, niż myślisz!

Dom typu nowoczesna stodoła powstaje na terenie naszego zakładu produkcyjnego przechodząc wszystkie etapy produkcji, aż do całkowitego wykończenia. Po zakończeniu prac w miejscu produkcji jest transportowany do miejsca docelowego. Posadowienie i montaż domu modułowego odbywa się w ciągu jednego dnia. Po umeblowaniu jest gotowy do pełnego użytkowania. Dom Stodoła jest dostępny w standardzie deweloperskim lub pod klucz. Możliwa jest późniejsza rozbudowa domu o kolejne moduły.

Możliwość modyfikacji projektów i budowy większych metraży.

Po stronie Inwestora leży przygotowanie posadowienia budynku – płyta fundamentowa lub punktowe podparcie.

 • Konstrukcja stalowa

 • 5-letnia gwarancja

 • Stalowe schody z deską naturalną

 • Aluminiowa stolarka okienna

 • 3-szybowe szklenie

 • Warstwowa izolacja termiczna z piany PIR

Fast Home
STODOŁA 49/55 m²

Powierzchnia zabudowy: 35 m²

Powierzchnia całkowita podłóg: 49/55 m²

Liczba sypialni: 1-2

Cena od: 213 000 PLN netto

Wersja z antresolą (49 m²)
Wersja z pełnym piętrem (55 m²)
STODOŁA 69 m2

Powierzchnia zabudowy: 52 m²

Powierzchnia całkowita podłóg: 69 m²

Liczba sypialni: 3

Możliwa wersja z antresolą (63 m²)

Cena od: 287 000 PLN netto

STODOŁA 83 m2

Powierzchnia zabudowy: 69 m²

Powierzchnia całkowita podłóg: 83 m²

Liczba sypialni: 4

Możliwa wersja z antresolą (77 m²)

Cena od: 342 000 PLN netto

STODOŁA Z BALKONEM I TARASEM 55 M2

Powierzchnia zabudowy: 41 m²

Powierzchnia całkowita podłóg: 55 m²

Liczba sypialni: 2

Możliwe większe metraże

Cena od: 296 000 PLN netto

Budynki modułowe na potrzeby służbowe i prywatne

Obiekty modułowe przygotowujemy z gotowych elementów prefabrykowanych. Poszczególne części powstają u nas, a składamy je na miejscu u klienta. Cały proces przebiega bardzo sprawnie, a sam montaż trwa zaledwie 1 dzień. To nowoczesne rozwiązanie wykorzystuje wysokorozwiniętą technologię, która od lat cieszy się świetnymi wynikami zarówno pod względem jakości, trwałości, oszczędności w użytkowaniu, jak i walorów estetycznych.

Poza domami modułowymi, zyskującymi ogromną popularność na rynku budowlanym, oferujemy Państwu również mniejsze obiekty powstające w tej samej technologii. Wśród nich znajdziesz:

 • pawilony – wykorzystywane są do celów gospodarczych, handlowych lub np. na placach budowy jako biuro sprzedaży;
 • garaże wolnostojące;
 • szatnie dla sportowców, artystów
 • domki letniskowe, osiedla szeregowe budowane pod wynajem;
 • budynki gospodarcze – realizacje dla inwestorów indywidualnych na własne potrzeby.

Trwałe i solidne budynki modułowe

Nowoczesny design naszych obiektów modułowych sprawia, że przyciągają uwagę i fantastycznie się prezentują. Z powodzeniem mogą stanowić reprezentacyjny punkt na Twoim terenie. Będą wizytówką każdej firmy, która przywiązuje dużą wagę do jakości i myśli przyszłościowo. Wykonujemy też wiele budynków gospodarczych na działki prywatne. Zamawiają je klienci, którym zależy na kąciku do majsterkowania lub miejscu do przechowywania narzędzi, rowerów, motocykla, kosiarki itp.

Nasze budynki modułowe należą do energooszczędnych. Stosujemy materiały najwyższej klasy, które cechuje maksymalna izolacja termiczna.

Co ważne, obiekty modułowe stworzone są w taki sposób, by bez problemu można było je przenosić z miejsca na miejsce. Dzięki temu, jeżeli szukasz pawilonu, szatni, garażu, które często będą zmieniać swoje położenie, przejrzyj naszą ofertę i wybierz budynek, który spełni Twoje oczekiwania.

Jeżeli masz jakieś pytania, wątpliwości, potrzebujesz porady w sprawie budynku modułowego, skontaktuj się z naszym biurem, a chętnie pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru.

Podziel się tym ze znajomymi!