FAQ – najczęściej zadawane pytania

Cena obejmuje dom modułowy w stanie deweloperskim lub pod klucz wykonany w standardzie opisanym w sekcji „Technologia”. W przypadku wprowadzania zmian w projekcie, technologii lub używanych materiałach ceny domów mogą ulec zmianie.

Domy modułowe w całości powstają na naszej hali produkcyjnej w województwie kujawsko-pomorskim w miejscowości Kruszwica.

Czas realizacji jest uzależniony od ilości zamówień w danym okresie. Standardowo, od podpisania umowy, mamy 90 dni na realizację zamówienia. Aby poznać szczegóły zapraszamy do kontaktu.

Montaż domu zajmuje około jednego dnia. W przypadku projektów składających się z więcej niż dwóch modułów, czas ten może się wydłużyć.

Przygotowanie fundamentów leży po stronie Inwestora. Fundamenty mogą być w postaci płyty, ławy lub słupów fundamentowych.

Wszystkie nasze domy modułowe są domami całorocznymi, nawet model domu letniskowego, dzięki zastosowaniu ogrzewania oraz materiałów o wysokim współczynniku izolacji. Izolację stanowią płyty warstwowe z pianą PIR.

Tak, udzielamy 5-letniej gwarancji.

Tak, jest taka możliwość, jednakże musi to zostać ustalone na etapie przedprodukcyjnym, tak aby dostosować moduł do instalacji kominka.

Płyta warstwowa PIR ma o wiele lepszą ognioodporność (stosunek 200oC do 300oC). Ponadto, w razie pożaru na płycie PIR tworzy się zwęglona powłoka, która utrudnia ogniowi przedostanie się dalej.

NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDZI? NIE PRZEJMUJ SIĘ. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, Z PEWNOŚCIĄ POMOŻEMY.